Banner3

Mikroregion Ivančicko spouští vzdělávací aktivity

UPOZORNĚNÍ

Ze zdravotních důvodů (onemocnění lektorky) se seminář v úterý 24. 10. v Ivančicích NEKONÁ, náhradní termín je stanoven na úterý 21. 11. 2017 (Městská knihovna Ivančice, 8:30 – 13:30 hod.). Děkujeme za pochopení! 

Mikroregion Ivančicko spouští vzdělávací aktivity pod názvem „Podpora drobného podnikání v regionu aneb Jak vybudovat fungující business.“ Praktické workshopy zaměřené na podporu podnikání v regionu jsou určeny zájemcům o drobné podnikání, rodičům na rodičovské dovolené a zručným řemeslníkům.  Již nyní se můžete přihlásit na workshop, který se bude konat 24. 10. 2017 v Ivančících nebo na workshop, který proběhne 28. 11. 2017 v Oslavanech. Vstupné je dobrovolné.

Lektorka působící 15 let ve vedoucí pozici v oblasti obchodu vám předá rady, nápady a postupy, jak začít podnikat a být úspěšný. Dozvíte se, jak působit na zákazníka, jaké použít metody a v jaké oblasti podnikat. Seznámíte se se zkušenostmi, které vedou lektorku k pocitu sebeuplatnění. Uslyšíte příběh, který vás bude motivovat a nadchne pro rozjezd vašeho podnikání.

Na workshopech bude také přítomna odbornice na oblast účetnictví, aktivní účetní, která vám objasní veškerou problematiku týkající se OSVČ, účetnictví a legislativy.

Workshopy jsou financovány Mikroregionem Ivančicko za podpory Centra společných služeb a Regionu Ivančicko.  Vstupné na oba workshopy je dobrovolné a bližší informace se dozvíte na stránkách Mikroregionu Ivančicko www.ivancicko.com a na www.i-kompas.cz.

 

Podpora drobneho podnikani_web_FB

Publikováno v Nezařazené.