Do práce na kole 2023

logo-dpnk-pesky-nebo-poklusem-koralovaZapojte se do celonárodní výzvy „Do práce na kole 2023“ a podpořte tak udržitelnou dopravu a zkvalitnění životního prostředí. Výzva je určena pro týmy 2-5 členů nebo jednotlivce. Počítají se cesty nejen na kole, ale i pěšky, na koloběžce, bruslích, longboardech; do práce, školy, na MHD nebo ve volném čase.

POZOR! Posledních pár dnů na registraci!

Registrace probíhá na www.dopracenakole.cz do 30.4.2023 a jízdy se poté zaznamenávají v měsíci květnu. Čím dříve se zaregistrujete, tím nižší bude vaše startovné. V ceně startovného je tričko nebo nákrčník, možnost využití slev partnerů výzvy v rámci Akcí na triko, účast v soutěžích jednotlivých kategorií i účast na slavnostním vyhlášení výsledků výzvy, které proběhne v červnu 2023 v Otevřené zahradě v Brně.

Do výzvy se mohou zapojit i zaměstnavatelé, kteří účastnický poplatek uhradí za své zaměstnance a soutěží o titul Cyklozaměstnavatel roku. V Brně a okolí výzvu koordinuje Partnerství, o.p.s. s podporou Magistrátu města Brna a lokálních partnerů. Zdravá týmová soutěživost Vás nenechá chladnými a můžete se těšit na hodnotné ceny na vyhlášení výsledků po skončení akce.

Průběžné aktuální informace najdete na FB: Do práce na kole – Brno nebo na IG Do práce na kole.

Těšíme se na Vás v letošní výzvě v Brně a okolí!

Marek Ondrášek – koordinátor Do práce na kole pro Brno
marek.ondrasek@partnerstvi-ops.cz
tel. 775 856 979
Web I Facebook Partnerství, o.p.s. | Údolní 33 | 602 00 Brno

Do práce na kole

Publikováno v Dobrovolný svazek obcí informuje.