SVČ Ivančice nabízí nové netradiční kroužky

NOVINKY PRO VÁŠ ROZVOJ I RELAX

Že v Ivančicích probíhají zájmové kroužky, je známá věc. Ale slyšeli jste o 3D tiskárně, stavění robotů a jejich programování nebo o dabingu či stříhání videa? Tohle a mnoho dalšího vás naučíme v nových kroužcích ve Středisku volného času. Přijďte se podívat a zjistit víc informací.

ROBOTIKA ANEB ROZTANČETE SVÉHO ROBOTA

Baví vás technické věci? Chcete vidět, jak probíhá 3D tisk? Vytiskneme si ve 3D tiskárně robota, sestavíme si jej a naučíme ho „tančit“. Naučíme ho fungovat tak, jak chcete jen vy. Budete schopni si robota dále rozvíjet a to jen dle svých vlastních představ!

Tuto možnost mají možnost zájemci ve věku od 10 do 20 let každé úterý od 17.00 do 18.00 ve Středisku volného času Ivančice, Zemědělská 2.

STAVÍME LEGO ROBOTY

V zájmovém kroužku Stavíme Lego roboty se děti mladšího školního věku učí stavět a programovat pomocí Lego stavebnic – LEGO WeDo a LEGO Mindstorms.  Tento kroužek děti v jednoduché a pro ně pochopitelné formě seznamuje s rozličnými disciplínami, přírodními vědami, matematikou a informatikou. Jednotlivé lekce obsahují projektování, konstruování a základní programování různých modelů, je určen i pro začátečníky. I přesto, že kroužek začal teprve před dvěma měsíci, tak se už těší velkému zájmu jak dětí, tak rodičů.

Kroužek se koná v SVČ Ivančice každé úterý a je rozdělen do dvou termínů, pro věk 11-14 let probíhá od 14.00 a pro děti ve věku 7-10 let od 15.00 hodin.

MEDIÁLNÍ TVORBA

Nové a zajímavé postupy a techniky z oblasti filmové tvorby, natáčení, střihu videa, digitální fotografie, dabingu a práce se zvukem získáte v novém kroužku, který jsme pro vás připravili. Vše zábavnou formou s důrazem na osvojení si praktických dovedností se špetkou teoretických poznatků. Na konci kroužku budou účastníci ( 12-17 let) umět vytvořit jednoduché video, namluvit k němu komentář, přidat hudbu a publikovat na sociálních sítích. Naučí se pracovat s fotoaparátem, získají základní znalosti o fotografických veličinách a zvládnou základní editaci fotek. Naučí se pracovat s mluveným projevem, vyzkouší si propůjčit hlas svému oblíbenému hrdinovi. Získají poznatky o zvuku, jak jej modifikovat, upravovat a používat do svých videí.

To vše od 3. února každé pondělí od 17.00 hodin zábavně v nově zrekonstruované mediální učebně SVČ Ivančice.

big_1572507401914-img_1572507401 big_15725074046656-img_1572507404

Publikováno v .