Načítám Akce
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející Akce

Navigace pro seznam (Akce)

Duben 2018

100 lip – 100 oslav – Výsadba Lípy Republiky v Oslavanech

22. Duben

Neděle 22. duben v 14:00–16:00 hod. V rámci akce Jihomoravského kraje 100 lip - 100 oslav u příležitosti 100 výročí vzniku Československa bude v Oslavanech vysázena Lípa Republiky pojmenována po nejvýznačnějším oslavanském rodákovi, panu Václavu Čapkovi. Součástí slavnostní výsadby na Náměstí Republiky bude malá slavnost s vystoupením dětí z mateřské školy, základní školy, základní umělecké školy i domu dětí a mládeže. Zazní státní hymna a přítomny budou i čestné stráže Sokolů, Junáků a legionářů.    

Zobrazit více »

Oslava k 73. výročí osvobození – Ivančice

28. Duben

28. dubna 2018 se v rámci vzpomínkové oslavy 73. výročí ukončení II. světové války a osvobození města Brna bude konat v Ivančicích následující program: 10.30 otevření areálu Réna pro veřejnost: prohlídky německého a ruského tábora, historická technika, týlová a frontová stanoviště, burza militarií 11.00 pietní akt za účasti historických jednotek u pomníku osvoboditelům, ulice Krumlovská 15.00 Bojová ukázka "Boj o most" za použití lehké i těžké historické bojové techniky.    

Zobrazit více »

TFA o železného kačera Mělčany 2018

28. Duben

28. duben v 12:00–20:00 MHJ Hasičský sbor Mělčany si vás dovoluje pozvat na 8. ročník výkonnostní soutěže TFA, které se po 3 letech vrací na známou trať na návsi u kostela. Všichni jste srdečně zváni. Občerstvení je zajištěno. Těší se na Vás HS Mělčany.

Zobrazit více »

Mezinárodní den tance – Ivančice

29. Duben

Také Ivančice najdete na celorepublikové Taneční mapě oslav Mezinárodního dne tance. Přijďte jej společně s námi oslavit, jak jinak, než tancem. Potkáme se v neděli 29. dubna od 15.00 hodin ve venkovním areálu Střediska volného času v Ivančicích, na Zemědělské ulici. Chybět nebude FLASHMOB (výuka společné choreografie na místě),vystoupení všech našich tanečních kroužků a kroužku Parkour a Free Run, Mini battly (taneční souboje), hry a soutěže, malování na obličej, tvořivá dílna, dětský koutek, fotokoutek, občerstvení. V roce 1982 poprvé vyhlásil…

Zobrazit více »

Pálení čarodějnic – Ketkovice

30. Duben

SK Ketkovice

Zobrazit více »

Pálení čarodějnic – Nová Ves

30. Duben

Tradiční pálení čarodějnic – Čučice

30. Duben

TJ Sokol Čučice

Zobrazit více »
Květen 2018

Odemykání Templářské cyklostezky a otevření muzeí na oslavanském zámku

1. Květen

Slavnostní výsadba stromové aleje – Ivančice

3. Květen

Pouť vinařů se mší ke cti sv. Gotharda – Dolní Kounice

4. Květen

Kdy: 4.5.2018, 18:15 hod. Kde: cesta ke kapli sv. AntonínaPořadatel akce: Farnost Dolní Kounice

Zobrazit více »
+ Export Events