Obsluha venkovní kavárny na zámku v Dolních Kounicích

Do svého hradního týmu rádi přijmeme osobu, která má zájem obsluhovat hosty v malé venkovní letní kavárničce  na hradě v Dolních Kounicích u Brna. http://www.zamekkounice.cz/

Kavárnička bude těsně před vstupem do hradního areálu, možnost napojení na elektřinu, zázemí WC. Obsluha hostů u stolečků venku na trávě pod slunečníky. Hledáme proaktivní osobu, která ráda osloví klienty a nabídne jim I možnost prohlídky hradu, a prodej drobných dárkových předmětů. Zásoby budou dodávány hradním personálem. Jedná se o sezónní práci pouze o víkendu v červenci a srpnu, kdy obsluha kavárny vynese ven slunečníky a stolky, připraví občerstvení v karavanu a bude připravena aktivně obsluhovat návštěvníky hradu a kolemjdoucí.

Info:

1, sezónní víkendová práce pouze v SO a NE od 9 – 17,00

2, práce převážně venku a částečně uvnitř stánku / karavanu na přípravu drobného občerstevní

3, hrad je vzdálen vva 25 km na jih od Brna, možnost dopravy autobusem Viz IDOS – http://stay-at-the-castle.webnode.cz/the-team2/

4, možnost zdarma ubytování ze SO na NE na hradě

Rádi bychom uvítali osobu:

A, zodpovědnou, samostatnou, flexibilní, mající vlastní proaktivní přístup k práci

B, pozitivní se vstřícným přístupem k zákazníkům

C,  základní znalost cizího jazyka by byla velkou výhodou

D, osobu mající nápady, jak věci vylepšovat ke spokojenosti klientů

Minimální požadavky

1, Základní znalosti o pivu a víně.

2, Obsluha bude pracovat venku na čerstvém vzduchu.

3, Profesionální a přátelský přístup v každé situaci.

4, Efektivní komunikační dovednosti s hosty a zaměstnanci.

5, Rychlé myšlení.

7, Velkou pozornost věnovaná detailům.

8, Chceme, aby se naši hosté cítili u nás příjemně.

9, Servírpvat s úsměvem a včas.

10, Oslovovat hosty a ptát se, zda-li je vše v pořádku.

11, Sklízet špinavé nádobí ze stolu a umývat jej.

12, Doplňovat nápoje v průběhu jídla.

13, Vystavit EET účtenku pro hosty, poděkovat jim za návštěvu v hradní kavárně.

14, Poskytnout základní informace o hradě, o návštěvních hodinách a pozvat je na hrad.

15, Zmínit se o všech hradních aktivitách. Info dodáme.

16, Uzavřít denně pokladnu, pracovat s EET pokladnou, podat hlášení o tržbách

17, Spolupracovat s manažerkou kavárny a informovat  ji o stavu zásob, problémech

Nabízíme:

D, zajímavé pracovní prostředí středověkého hradu

E, hodinou sazbu NET 100 Kč/ hod

F, možnost ubytování ze SO na NE na hradě

G, možnost seberealizace

H, zlevněné vstupné na hradní akce

I, možnost slevy na konání svatby na hradě pro přímé rodinné příslušníky

Nástup: Možný ihned – červenec 2017

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle a adrese. Rádi Vás pozveme na hrad  a popovídáme si o vašich a našich představách.

Helena Švédová

Projektová manažerka a průvodkyně hradu Dolní Kounice

Mobile +420 737 590 036

PROJECT COORDINATOR – Ivančice

Firma: European Training and Education Network Czech republic
Pracoviště: Ivančice
Region: Ivančicko
Pracovní poměr: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
práce na živnostenský list (IČO)
Minimální vzdělání: Středoškolské s maturitou
Vhodné pro: Mladistvé uchazeče
Absolventy středních škol
Absolventy vysokých škol
European Training and Education Network Czech republic is looking for

PROJECT COORDINATOR

from August 2017
Working place: Ivančice

We want you to be a part of our team if you
• are flexible and open-minded,
• have a driving license and you are ready to drive and travel a lot,
• are interested in different countries, cultures, you want to take care of students and mobility projects,
• are a good speaker, have good communication skills, not only in English but also in Czech language,
• are responsible and precise – you are ready to monitor changes, deadlines, make different important documents,
• are a „problem solver“,
• have an empathy – because you will have to assess the language knowledge of people, their character,
• have a charisma and you want to be nice to the people,
• but sometimes you can also be strict and tough.

We can offer you
• flexible working hours,
• working in an international environment,
• long-term cooperation,
• good salary,
• interesting and different kind of work,
• traveling in Czech republic and abroad (Milano, Barcelona, Budapest, Wien, etc.).

Your main tasks will be to communicate with different people in Czech republic, to communicate with international colleagues, to travel in Czech republic but also abroad and to make an important documents connected with mobility projects. And who are we? Check www.eten-network.cz.
Are you interested? Send a CV and a motivation letter in English language to vcermakova.erasmusplus@gmail.com.

Kontakt:
E-mail: vcermakova.erasmusplus@gmail.com

Účetní – Ivančice

N.J.P.Log s.r.o.

Palackého náměstí 185/24, Ivančice

Zavedená spediční firma přijme:ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICI-ÚČETNÍ

Požadujeme znalost podvojného účetnictví,mzdového účetnictví-praxe vítána,není podmínkou.

Nezbytné dovednosti-práce s PC,Logické myšlení

Znalost světového jazyka vítána

Požadované vzdělání: Vyšší odborné

Plat: 15 000 – 30 000 Kč/měsíc

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

N.J.P.Log s.r.o., Jiří Pokorný
Tel.: 774 742 276

Prodavač/ka Deichmann – Ivančice

Hledáte práci, kde můžete spojit vášeň pro módu s péčí o zákazníky, a přitom vám ještě zbyde čas na vaše osobní záležitosti? Nabízíme práci prodavače/ky na zkrácený pracovní úvazek 15 hodin týdně. Nastoupit do naší prodejny můžete klidně ihned nebo dle dohody.

Co bude vaší pracovní náplní?

• Kromě práce se zbožím (od bot až po kabelky) se budete dobře starat i o naši prodejnu
• Se zákazníky budete v úzkém kontaktu a rád/a jim aktivně poradíte
• Budete s námi na poradách a školeních, kde rozebíráme znalosti o jednotlivých produktech

Jak si vás představujeme?

• Komunikace se zákazníky a vstřícný přístup k nim jsou pro vás na prvním místě
• Prodej si užíváte a máte ho v krvi (zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků je výhodou)
• Jste časově flexibilní a nevadí vám směny ani o víkendu
• Máte chuť se stále učit něco nového o našich produktech
• Je na vás spoleh a do své práce dáváte všechno
• Dokážete se rozhodnout, i když vás tlačí čas

Co vám rádi nabídneme?

• Při nejnižším úvazku 15 hod./týden 6.300,- Kč + provize z obratu (veškeré informace k výšce úvazků a platovým podmínkám budou upřesněny na pohovoru)
• 13 platů a smlouvu na dobu neurčitou
• 5 týdnů dovolené
• Provize z obratu
• Zaměstnanecké slevy a bonusový program
• Vstupní a návazná školení
• Možnost se v práci realizovat a kariérně růst
• Příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou (přesto se zázemím velké a stabilní společnosti)

Pokud si myslíte, že jste právě vy, tím pravým člověkem pro nás, pošlete nám svůj životopis spolu s fotografií a pár řádky, kde nám povíte, proč by vás lákalo pracovat právě u nás.

Chybí vám nějaká informace? Zavolejte nám a rádi vám ji doplníme od pondělí do pátku v čase od 8:00 do 16:30 na telefonu 543 420 205, 543 423 584 nebo na mobilním telefonním čísle 775 860 965.

Vedoucí výroby dřevostaveb – Ivančice

DF Dřevostavby s.r.o.
Místo pracoviště:
Za Mostem 303/8, Ivančice – Němčice, okres Brno-venkov
Plat: 40 000 – 60 000 Kč/měsíc
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, firemní rekreační zařízení, možnost občasné práce z domova, možnost delšího neplaceného volna, rozjezd zcela nového projektu
Zařazení: výrobní ředitel/manažer, mistr, řemeslné a manuální práce, stavebnictví a reality, výroba, průmysl a provoz

Tesař – Ivančice

Firma: DF Dřevostavby s.r.o.
Místo pracoviště: Za Mostem 303/8, Ivančice – Němčice, okres Brno-venkov
Plat: 18 000 – 21 000 Kč/měsíc
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity
Benefity: bonusy/prémie, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, možnost delšího neplaceného volna
Vhodné i pro: osoby bez praxe
Zařazení: tesař, řemeslné a manuální práce, stavebnictví a reality, výroba, průmysl a provoz

Zedník, zedník obkladač a sádrokartonář – Ivančice

Vzdělání: základní

Učitelka mateřské školy – Němčičky

Firma: MATEŘSKÁ ŠKOLA NĚMČIČKY, okres Brno – venkov, příspěvková organizace
Pracoviště: Němčičky 59, 664 66 Němčičky u Židlochovic
Směnnost: Jednosměnný provoz
Počet míst: 1
Mzda: 18000 až 23000 Kč/měsíc

Popis pracovní pozice:
První kontakt e-mailem.
Požadavky:
– Střední pedagogická škola nebo VŠ v oboru učitelství pro mateřské školy
– Praxe v oboru nejméně 3 roky
– Hra na klavír nebo jiný hudební nástroj
– Samostatné zvládání větší skupiny dětí
Další informace:
– Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
– Platové zařazení dle platných platových tabulek
Místo výkonu práce: 664 66 Němčičky 59

Poznámka: Jiřina Jedličková
E-mail: ms.nemcicky@volny.cz

Obchodník s nemovitostmi – Ivančice

Firma: M&M reality holding,a.s.
Místo pracoviště: Ivančice E1, okres Brno-venkov   Ukázat mapu
Benefity: bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce
Zařazení: administrativa, prodej a obchod, stavebnictví a reality

Administrativní pracovnice – telefonní operátor – Ivančice

Firma: itself s.r.o.
Místo pracoviště: Tovární 23/2, Ivančice – Alexovice, okres Brno-venkov
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Zařazení: administrativa